Jsme profesionální stěhovací firma zaměřující se na autodopravu, stěhování, dálkové stěhování, mezinárodní stěhování, vyklízení bytů, garáži, zahradních domků. Provádíme likvidace pozůstalostí domů, kanceláří i celých firem.

Námi nabízené služby stěhování splňují vysoké nároky k jejichž plnění nám pomáhá kvalitní technika a vozy upravené speciálně pro stěhování.

Náš profesionální stěhovací tým je prověřen léty praxe a svoji práci odvádí na špičkové úrovni, to je také důvod spokojenosti našich klientů.

Po telefonické domluvě na našem dispečinku se k Vám dostaví v předem domluvený čas a datum náš odborník, který má bohaté zkušenosti nejen při stanovování objemu ale i samotném procesu stěhování.
Na zodpovězení dotazů a ujištění zákazníka, že svěřil stěhování do správných rukou, klademe veliký důraz. Uvědomujeme si že stěhování může být stresově náročnější.
Prohlídka technikem, soupis stěhovaných věcí, návrh ceny a domluvení eventuálních dalších podrobností Vám zabere cca 30-60 minut Vašeho času.

Byty jsou nejčastěji stěhovanou nemovitostí. V návaznosti na Vaše požadavky můžete využít bezplatné služby našeho technika, který u Vás provede prohlídku a probere s Vámi vše potřebné, včetně předběžné ceny. Pokud si budete přát, dodáme Vám obalový materiál – krabice, balící fólie.
Bezpečně naložíme, převezeme a umístíme veškeré Vaše věci, které jsou během stěhovaní pojištěné.

Plánujete stěhovat Vaše kanceláře, firmu, společnost nebo podnik? My se o to spolehlivě postaráme – nabízíme stěhování kanceláří.
Bezpečně přestěhujeme vybavení, elektroniku, IT techniku, včetně demontáže a následné montáže nábytku, a odpojení i zapojení techniky to vše bez příplatků.

Vždy Vás zdarma předem navštíví náš technik, který u Vás provede prohlídku a probere s Vámi vše potřebné – časový harmonogram, vhodné vozidlo, potřebný počet lidí – včetně předběžné ceny.

Pro nás není těžké břemeno jako u ostatních stěhovacích firem již od 100 kg/kus, ale u nás se za těžké břemeno považuje věc o váze 200 kg a více.
Bez techniky jsme schopni přestěhovat břemeno až do váhy 700 kg – technika se všude nedostane!
Naší specializací je stěhování pian, pianin, klavírů, koncertních křídel, trezorů, akvárii, terárii, zmrzlinářských strojů, pecí, jacuzzi – whirpool, bazénů a podobně.

Stěhujeme a vyklízíme v Ostravě, Havířovu, Karviné a okolí.

Nábytek demontujeme a provedeme kusové obalení předmětů vrstvou vlnité lepenky, bublinkovou fólií nebo fixační fólií, skleněné součástky nábytku a křehké předměty zabalíme do bublinkové fólie, skleněné a porcelánové nádobí zabalíme do speciálního papíru nebo do bublinkové fólie každý kus zvlášť a taky uložíme do krabic, sedací soupravy, gauče, křesla zabalíme do bublinkové a fixační folie.
V případě zájmu pro Vás samozřejmě zabalíme předměty také přímo u nás v naší prodejně. Potřebujete-li odeslat poštovní zásilku nebo zabalit nějaký rozměrnější předmět, přijeďte k nám. Balení provedeme na počkání.

Před stěhováním bývá obvykle zapotřebí demontovat nábytkové, ale také například regálové sestavy a následně je po nastěhování opět smontovat. Naši školení pracovníci provedou odborné montáže a demontáže. Zajistíme instalaci nábytkových dílů a v případě nutnosti i úpravu nábytku a instalaci jiného vybavení domácností.
Montáž a demontáž nábytku zajišťujeme jak v rámci stěhování, tak i nezávisle na stěhování.
Provedeme jakoukoli montáž na zeď a na strop (garnýže, obrazy, zrcadla). Posádka vozu je vybavena moderními přístroji a nářadím, aby bylo možno tuto službu kvalitně zabezpečit.

Vyklízení starých bytů, rodinných domů, půd, sklepů i pozůstalostí představovalo vždy těžkou dřinu. Starý a ztrouchnivělý nábytek, neskutečně těžké skříně, staré zaprášené harampádí. To je jen malý výčet toho, co může novým majitelům přivodit nemalé obtíže.
Kompletní vyklizení bytů, stěhování a likvidace pozůstalosti nebyly nikdy tak jednoduché, kontaktujte nás.

Pronájem v půjčovnách dodávek totiž stojí od 1000 Kč za dodávku. Navíc platíte naftu a kauci a byt se Vám samozřejmě do dodávky nevleze. U nás nic takového nehrozí, přijede k Vám velké skříňové vozidlo a Vám vše bez problému vleze na jednou.
Objednejte si stěhovací auto + řidiče již od 700 Kč a stěhujte se svépomocí. Máte-li známé či rodinu ochotnou Vám se stěhováním pomoct, pak je tato varianta pro Vás ideální a navíc velmi výhodná.